0

Nečekané výdaje? Pujčte si u Master Credit!

17. 01. 2018 / Půjčky

Nečekané výdaje? Pujčte si u Master Credit!

Nečekané výdaje mohou zasáhnout každého z nás. Přijde vám účet za elektřinu, vodu, plyn, a když vidíte tu částku, marně přemýšlíte, kde na to tak rychle vezmete. Možná máte nějaké úspory, které aktuálně mohou pomoci, ale co když žijete takzvaně od výplaty k výplatě? Pak vás každý nečekaný výdaj může nepříjemně zaskočit, podobně jako Tamaru.

Začátky jsou vždycky těžké

„Podobně to bylo i u mě“ posadila se Tamara na židli a ve zkratce popsala svůj příběh. „Odstěhovala jsem se od rodičů do svého prvního bytu. Rázem se tak objevilo plno nových věcí, které jsem se musela naučit“ popisuje „najednou chodily každý měsíc účty, které jsem musela zaplatit do určitého termínu, jinak naskakovaly úroky“ krčila rameny. Doma u rodičů se o nic moc nestarala. Prostě dala určitou částku každý měsíc na chod domácnosti, zaplatila si fakturu za mobil a tím to haslo.

„Najednou přišlo po několika měsících vyúčtování za vodné a stočné. A já jsem myslela, že špatně vidím. Doplatek čtyři tisíce a to do dvou týdnů. Nevěděla jsem, kde na to vezmu“ popisovala svou nepříjemnou zkušenost. „Věděla jsem, že si musím naspořit nějakou rezervu, ale pořád bylo co platit, stěhování spolklo podstatnou část peněz, vybavovala jsem postupně byt a to něco stálo. A výplata nebyla nijak vysoká. Rychlá půjčka byla nejlepším řešením“ pokrčila rameny.

Jakou půjčku si vzít?

„V bance mě rovnou odmítli, prý nemám dostatek financí na splátky“ vysvětlovala Tamara. Pak však, na doporučení kamarádky, sáhla po půjčce Master Credit. „Tam mě neodmítli, naopak, vyřídili jsme vše rychle, jednoduchý formulář jsem vyplnila a za pár minut nebylo co řešit“ s úsměvem vzpomíná.

„Během pár minut byly peníze na mém bankovním účtu a já jsem mohla vyrovnat doplatek za vodné a stočné. Na splacení jsem měla celý měsíc, takže jsem se maličko uskromnila a bylo po problému“ říká a dodává „MasterCredit.cz byla skvělou volbou a ve chvíli, kdy se mi stane něco podobného, vím, kam se obrátit“.

 

Žádat zcela nezávazně můžete o půjčku na: www.MasterCredit.cz