0

Jak zbohatnout?

30. 11. -0001 / Půjčky

Otázka, kterou si pokládá mnoho lidí.

Jak zbohatnout?

Tuhle otázku si snad položil každý. Být bohatý neznamená vlastnit drahá auto nebo drahé domy. Pro každého slova "být bohatý" znamenají něco jiného, ale budeme se bavit o penězích, Jak je získat, co funguje a co je naopak ztáta času.

 

Co nefunguje?

Je mnoho způsobů jak zbohatnout, ale většina jich prostě nefunguje. Pokud jste se nenarodili se zlatou lžičkou v puse tak hledáte opravdový způsob jak zbohatnout. Co nefunguje? Reklamy typu máme pro vás speciální způdob jak vydělat pomocí rulety peněz, kolik jen budete chtít. Weby, kde je návod na to, jak hraním online rulety, vidělat tím že pokaždé vsázíte dvojnásobek na barvu, když daná barva nepadne. Nedělejte to, ze začátku možná budete chvíli vyhrávat, ale když bude hrát déle přijdete o všechno. Několik mých kamarádu to zkoušelo a přišlo o několik tisíc. Sázení. Může funfgovat, ale jen když se tomu na plno věnujete (mám na mysli 5-8 hodin denně). Nefungují weby, kde si zaplatíte členství a dostáváte tipy na sázky, tomu se raději taky vyhněte, pokud hledáte opravdu dobrý způsob jak zbohatnout. Co dále je jen ztáta času? Možná se vám to už stalo, kontaktoval vás kamarád, kterého jste opravdu dlouho neviděli, s tím, že vás zve na pivo. Říkáte si, co tak najendou, že se ozval. Samozřejmě neozval se jen tak, že vás chce vidět. Přijmete pozvání, on se jen zeptá chceš zbohatnout a mít se dobře tak jako já? Ukáže vám drahé hodinky a velký zůstatek na jeho účtě. Pomyslíte si jak to udělal, je stejně starý jako já a má tolik peněz? Začnete se ptát. Kamarád vám sdělí, že pracuje jako finanční poradce. Chceš taky tolik peněz? Jo, jasně, ale já nemám žádné zkušennosti s finančním poradenstvím. Ani nemusíš. Tímto způsobem vás naverbuje do systému, který se nazývá pyramida. Budete muset shánět další lidi, kteří budou pod vámi a vy musíte uzavírat pojištění pro své známé a rodinu. Také budete absolvovat několik školení, jak přemluvit ostaní, aby se k vám přidali. Z každé uzavřené smlouvy dostanete provizi, ale na to pozor. Za vypovězené smlouvy musíte peníze vrátit. Velmi čassto se stává, že se můžete po několika letech dostat do mínusu několik stovek tisíc korun. Pokud budete takový finanční poradce určitě určitě nezbohatnete. Na facebooku radí mnoho lidí investujte oeníze do projektu a vydělejte, Na to si dejte taky pozor velmi často se jedná o takzvaný HYIP. Jsou to podvodné investiční programy. Kam vložíte peníze a je opravdu velmi velká šance, že o vše přijdete. Jak takový HYIP poznat? Velmi jednoduše. Nabízejí obrovské měsíční zhodnocení v řádu až několik desítek procent. Nezbohatnete ani hazardem mám na mysli. Takzvané bedny, který slibují velké peníze, ale z dlouhodobého hlediska proděláte vždy. Co si budeme povídat většina způsobů nefunguje. Kdyby fungovaly byl by bohatý každý druhý a nikoho by to nelákalo :)

 

Co může fungovat?

Konečně. Co funguje? Jak zbohatnout, aby vás nezavřeli za katr? Pokud chcete opravdu zbohatnout nestačí to jen chtít, ale budete muset pro to být ochotni něco udělat. Mnoho úspěšných lidí vložili do své vize všechno, aby ji uskutečnili. Psal jsem, že hazard nefunguje, ano to je sice pravda, ale s vyjímkou pokru. Věděli jste o tom, že v ČR jsou desítky až stovky hráčů, kteří se živí pokrem? Vydělávají statisíce tisíc měsíčně, ale nemají potřebu to všude roztrubovat. Pokud se o pokr začnete zajímat opradu do hloubky, zjistíte, že je to možná pro vás ten nejlepší způsob jak zbohatnout. Naučte se ho hrát, poté hrajte freerolly. Učte se od nejlepších a postupně se budete zlepšovat. Online pokrem se dají vydělat pohádkové peníze. Za jeden večer můžete vyhrát více než 100.000 Dolarů což je více jak 2 milony korun. Poker není nic pro vás? Podnikejte. Máte nějaký opavdu dobrý nápad, ale nemáte peníze ne jeho zrealizování? Spustit vlastní projekt nebylo nikdy jednoduší, asi si říkáte, že jsem blázen, ale opravdu to jde. Máte nějaký projekt, který může vydělat stovky nebo dokonce miliony? Vyzkoušejte kickstarter.com. Na tyto stránky vložíte svůj projekt s požadovanou částkou, kterou chcete vybrat a jen čekáte, zda se bude zamlouvat ostaním. Na váš projekt mohou přispívat lidé z celého světa, vy potom zasílte lidem slibený projekt nebo službu, když dovršíte hodnoty, které jste požadovali. Mnoho českých projektů vybralo na tomto serveru několik stovek až milionů korun. Taky nic pro vás? Zkuste investovat do akcií, komodit nebo zkuste forex. Pokud se budete o něco opravdu zajímat a učit se můžeto být právě to, co vám pomůže zbohatnout. Nebo začněte podnikat v tuzemsku. Buďte originální, snažte se přijít s něčím, co v ČR ještě není. Dám vám příklad. Slevomat, DámeJídlo, Rohlík.. Všechny tyto služby jsou produktem jednoho velmi úspěšného podnikatele, který je přenesl z Anglie. Jsou to milionové projekty. Nebudte závistiví. Mnoho Čechů si myslí, každý podnikatel je podvodník, ale za tím co dosáhl stojí opravdová dřina. Také můžete zbotnou tím, že si koupíte los nebo vsadíte si sportku, ale na tom moc nevsázejte :)

 

Potřebujete půjčku?

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka do výplaty

Půjčka bez náhledu do registru

Půjčka pro nezaměstnané

Rychlá online půjčka