0

Dejte si pozor na podvodné půjčky

01. 08. 2016 / Půjčky

Podvodná půjčka na Vás může číhat všude. Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Dejte si pozor na podvodné půjčky

Jak poznat podvodnou půjčku? Většinou to není moc těžké. Většina podvodných půjček se nachází v inzercích v novinách nebo na inzertních magazínech. U inzerátů je velmi často uváděn jen mobilní kontakt na danou "osobu" nebo "firmu". Pokud se rozhodnete zavolat na toto číslo dejte si velký pozor. Tyto číslo jsou velmi často zpoplatněna a někdy až za 90/minuta. To by Vás půjčka mohla vyjít opravdu velmi draho.

 

Neplaťte nic dopředu

Další možností, jak Vás mohou napálit je to, že si domluvíte schůzku, pro získání půjčky na ruku. Sejde se s Vámi obchodní zástupce, aby s vámi vše projednal. Velmi často po Vás bude vyžadovat poplatek předem, který se obvykle pohybuje od 500,- do 5000,- s tím, že podepíšete smlouvu a peníze Vám dorazí následující den na účet. Nedělejte to, přijde o své peníze a žádná půjčka na váš účet nedorazí.

 

Pozor na pochybné půjčky

Při vybírání půjček buďte vždy opatrní a obezřetní. Dejte si pozor na půjčky na ruku od soukromých osob, vždy si důkladně přečtěte smlouvu než ji podepíšete. Předtím než si půjčíte si rozmyslete, zda půjčku opravdu potřebujete a jestli nelze požádat o pomoc rodinu nebo své známé, pořád je to lepší než zůstat na ulici.

 

Půjčky bez podvodu

Pokud se rozhodnete vzít si půjčku, vyberte si takovou, která je ověřená. My Vám doporučujeme půjčku od MicroCredit. Jedná se o rychlou nebankovní půjčku před výplatou. Stačí vyplnit jednoduchý a nezávazný formulář přímo na jejich webu. Ihned po odeslání formuláře dostanete nabídku s půjčkou právě pro Vás.

 

Co musím splňovat pro získání online půjčky bez podvodu?

Je to velice jednoduché, stačí být občanem České republiky, mít nějaký příjem, počítá se: práce na plný úvazek, práce na částečný úvazek, brigáda, důchod, invalidní důchod, sociální dávky, úspory. O půjčku bez registru můžete žádat i když jste nezaměstnaní, dále Vám stačí jen vlastní bankovní účet a být starší 18 let.